Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

TORF CORPORATION

Fabryczna 11

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja zamówień za pomocą kolektora,

  • czynności magazynowe związane z przemieszczeniem, magazynowaniem i ekspedycją wyrobówgotowych,

  • utrzymywanie porządku oraz buforu wolnych miejsc paletowych na magazynach,

  • bieżąca kontrola stanów magazynowych i terminów przydatności

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • uprawnienia UDT do obsługi elektrycznego wózka widłowego – mile widziane

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi mobilnych skanerów-terminali.

To oferujemy

  • stabilne i bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet opieki zdrowotnej, bonifikaty na żywność w pracy, owocowe środy,

  • dobrze skomunikowane miejsce pracy,

  • czysty, nowoczesny i ogrzewany magazyn,

  • szkolenia i wsparcie przełożonego,

  • bezpieczeństwo i profesjonalne narzędzia,

  • możliwość rozwoju w różnych obszarach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowy dzień wolny

  • karty vendingove (bonifikata do żywności)

  • szkolenia dla Pracowników

W Torf Corporation tworzymy nasze dermokosmetyki i kosmetyki z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy wiedzą, że zdrowy wygląd to kwestia zdrowego rozsądku. To nie tylko kwestia decyzji podejmowanych w sklepie, ale całego stylu życia. A kiedy mówimy zespół mamy na myśli ludzi, którzy z takim samym zaangażowaniem pracują i wzajemnie się uzupełniają.

Od A do Z.

Przewiń do profilu firmy