Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka MAGNUM POLSKA jest wiodącym dostawcą technologii i systemów do produkcji przesłon okiennych. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją komponentów, dostarczamy maszyny i urządzenia do produkcji wewnętrznych żaluzji weneckich poziomych oraz pionowych, rolet materiałowych oraz moskitier.
    Zakres naszej działalności to przede wszystkim rynek krajowy, Europa Wschodnia i Zachodnia.
    Poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko:
    Miejsce pracy: Kielce

    Opis stanowiska:

    • rozładunek, załadunek oraz lokowanie towaru w regałach magazynowych
    • kompletację zamówień
    • przygotowanie towaru do wysyłki
    • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera
    • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
    • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi żurawi słupowych i suwnic z poziomu roboczego kat. II S
    • przestrzeganie w pracy standardów bezpieczeństwa

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się instytucji; w godzinach 8:00- 16:00
    • miesięczna nagroda uznaniowa
    • coroczny dodatek świąteczny w grudniu, imprezy integracyjne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.