Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

EXACT JOLANTA TRĄCEWICZ

4 0005 000 brutto / mies.
  • Kiełpin (pow. warszawski zachodni)

    Kiełpin (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Praca manualna w godz. 9 - 17 w Łomiankach - Kiełpinie, polega na kompletowaniu i pakowaniu towarów do wysyłki. Możliwy awans na stanowisko magazyniera.

Nasze wymagania

Wymagane:

wykształcenie średnie

zdolności manualne

zmysł techniczny

To oferujemy

Oferujemy:

umowa na cały etat, na czas nieokreślony po zaliczeniu okresu próbnego 1-2 m-ce. Praca w zgranym zespole .

O nas

Firma istnieje od 2003 roku, zajmuje się importem i produkcją systemów reklamy wizualnej takich jak tablice, stojaki, ramy podświetlane, stioska promocyjne, flagi itp. Odbiorcami są zarówno klienci końcowi jak i pośrednicy: agencje reklamowe, drukarnie, firmy eventowe. Praca jest urozmaicona, nie grozi w niej monotonia. Proszę odwiedzić nas na www.exact.net.pl