Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu – kierowca kat C

Flora Point Group Sp. z o.o.O firmie

  • Mrówcza 212, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Flora Point Group Sp. z o.o.

Mrówcza 212

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Transportowanie towarów pomiędzy magazynami.

  • Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towarów.

  • Elektroniczne wczytywanie towarów do systemu magazynowego.

  • Współpraca przy rozkładaniu asortymentu na sklepie.

  • Dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej.

  • Praca 8 godzin dziennie (8:00/12:15 / 16:00/20:15) plus co druga sobota i niedziela.

Nasze wymagania

  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych.

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

  • Doskonałe odnajdywanie się w sytuacjach stresowych.

  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów.

  • Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

  • Doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami.

  • Miła aparycja i łatwość nawiązywania relacji.

  • Doświadczenie w pracy magazyniera.

  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia

  • Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole

Nasze Centrum Ogrodnicze istnieje na rynku od ponad 20 lat. Oferujemy towary najwyższej jakości i przez to cieszymy się uznaniem naszych klientów. Możemy pochwalić się różnorodnością asortymentu , od roślin ogrodowych i domowych po niespotykane nigdzie indziej Home DECO, przez co wizyta u nas jest jak najlepszy czas relaksu.

Przewiń do profilu firmy