Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu/Kierowca

MARILYN Sp. z o.o. - Sp. k.

  • Konstantynów Łódzki

    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówień,

  • Rozładunek i załadunku samochodów dostawczych,

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Wykonywania doraźnych prac porządkowych,

  • Rozwożenie towaru,

  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy – urządzenia, maszyny,

  • Drukowanie etykiet i wszywek rozmiarowych do produkcji,

  • Prowadzenie stanów magazynowych wyborów gotowych i surowców,

  • Zamawianie kuriera/ wysyłki towaru,

  • Przygotowanie surowców i dodatków produkcyjnych do wysyłki na szwalnie,

  • Dokumentacja i wprowadzanie zmian w ilościach surowców.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B mile widziane C,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (MS Excel), systemów magazynowych,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego,

  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy,

  • Dokładność, staranność i sumienność,

  • Znajomość kolorów.

To oferujemy

  • Umowę na pełen etat

  • Stabilne warunki zatrudnienia (po okresie próbnym umowa o pracę)

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. jest prężnie działającą polską firmą. Na terenie całego kraju posiada sieć własnych salonów firmowych oraz sklepów franczyzowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane dłuższą współpracą prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.