Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynu / Kierowca wózka widłowego

  • Kutno, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kutno | Magazyn/2018/07

    Oferta skierowana jest także do kobiet, które potrafią obsługiwać wózki widłowe.

    Zakres zadań na stanowisku:

    • Prowadzenie załadunków i rozładunków samochodów
    • Transport wewnętrzny towarów
    • Obsługa systemów magazynowych
    • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym
    • Udział w inwentaryzacjach magazynów

    Zapewniamy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Klarowny system premiowy
    • Jasna ścieżka rozwoju i szansa na awans
    • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku
    • Coroczne świadczenia świąteczne
    • Coroczne, systemowe podwyżki wynagrodzeń

    Wymagania wobec kandydata:

    • Odpowiedzialność, sumienność, umiejętność pracy w zespole
    • Wykształcenie gimnazjalne
    • Umiejętność obsługi wózków widłowych
    • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
    • Gotowość do pracy na trzy zmiany (od poniedziałku do piątku)

    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj" lub pozostawienie na portierni fabryki w Kutnie.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez z DS  Smith Polska  sp. z o.o.  z  siedzibą  w  Warszawie,  ul.17 stycznia 45D, NIP 9511589286.
    Adres do korespondencji: DS Smith Polska  sp. z o.o. Oddział w Kielcach, 23-639 Kielce, ul. Malików 150.”

    Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) DS  Smith Polska  sp. z o.o.  informuje, iż:
    1. Administratorem danych w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych jest spółka zatrudniająca:
      DS  Smith Polska  sp. z o.o.  z  siedzibą  w  Warszawie,  ul.17 stycznia 45D, NIP 9511589286
      Adres do korespondencji: DS  Smith Polska  sp. z o.o. Oddział w Kielcach, 23-639 Kielce, ul. Malików 150
    2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji lub przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia tj. z dnia 8 grudnia 2017 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 108)
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku
    5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
    6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne