Oferta pracy

Pracownik Magazynu - Komisjoner

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ALDI Sp. z o.o.

Niedźwiedziniec 10

Chorzów

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już ponad 143 sklepy.
Pracownik Magazynu - Komisjoner
W związku z dynamicznym rozwojem Magazynu Centralnego poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Pracownika Magazynu- Komisjonera.

Twoje zadania

  • Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami.

  • Pakowanie oraz przygotowywanie towaru do wysyłki.

  • Oznaczanie i zabezpieczenie palet według zasad panujących w firmie.

  • Udział w inwentaryzacjach i inne prace magazynowe.

Nasze oczekiwania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub na produkcji.
  • Uczciwości i zaangażowanie w realizację zadań.
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Bony żywnościowe o wartości do 2160 zł rocznie
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenie z obsługi wózków widłowych, zakończone egzaminem UDT
  • Ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Decyzja o zatrudnieniu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy