Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu - komisjoner

Contrain Poland

8 00010 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie zamówień zgodnie z listą przy użyciu skanera lub głosowo

  • Układanie towaru na palety

  • Proste prace pomocnicze

Nasze wymagania

  • Motywacja i chęci do pracy

  • Dyspozycyjność na dłuższy okres

To oferujemy

  • Pracę bez znajomości języka i doświadczenia

  • Pracę dla grup, par i singli

  • Stawkę 11,15 euro/h

  • Płatne nadgodziny: 13,93 euro/h

  • Premie wakacyjne oraz świąteczne (150 euro)

  • Płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech

  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku

  • Umowę o pracę tymczasową oraz możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec

  • Stałą opiekę polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech

  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 200 zł za każdą poleconą osobę do pracy

Contrain – jeden z najlepszych pracodawców wg Forbes. Na rynku od 23 lat.

Agencja zatrudnienia: nr 5612

Przewiń do profilu firmy