Pracownik magazynu/kompletacji

Green Factory Sp. z o.o.O firmie

Green Factory Sp. z o.o.

Cisowa 2

Niepruszewo (pow. poznański)

Green Factory jest liderem w produkcji świeżych, ciętych i pakowanych warzyw. Oferujemy pod marką Fit & Easy starannie wyselekcjonowane produkty, aby oddać świeżość i smak płynące z natury. Green Factory to nowoczesne obiekty magazynowo - produkcyjne, w których cała produkcja odbywa się w trzech fabrykach w Polsce i na Ukrainie. Pierwotnie firma Green Factory zajmowała się produkcją i sprzedażą świeżych warzyw. Od 2006 roku, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek produktów typu convenience, rozszerzała asortyment produktów o świeże, umyte i pocięte warzywa pod marką Fit & Easy, a od roku 2015 firma skupia się już tylko na produktach z kategorii Ready to Eat sukcesywnie poszerzając asortyment o nowe linie produktowe, w tym również produkty private label.

Klientami firmy są największe sieci handlowe w Polsce, a także rynek tradycyjny oraz HoReCa (np. McDonald’s). Najwyższą jakość produktów docenili również Odbiorcy z tak wymagających rynków jak np. Niemcy, Czechy, Słowacja, Skandynawia, Ukraina, gdzie kierowany jest eksport.

Aktualnie w ramach grupy Green Factory znajdują się wyspecjalizowane w poszczególnych obszarach spółki: Green Factory (działająca w kanale nowoczesnym), Green Factory Bronisze (działająca na rynku tradycyjnym), Green Factory Logistics (Transport i logistyka kontraktowa oraz GF Trans (transport międzynarodowy).

Obecnie do naszego zespołu w Zdunowie poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU/KOMPLETACJI

Miejsce pracy: Niepruszewo

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Udział w inwentaryzacjach dziennych i rocznych
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Bogaty pakiet socjalny - ubezpieczenie na życie w AXA, opieka medyczna w Enel-Med, dofinansowanie do karty Multisport, bony świąteczne
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • Przyjazną atmosferę pracy
Wszystkich spełniające wymagania i zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swoich
CV wraz z Listem motywacyjnym za pomocą przycisku:
Przesłanie do Green Factory Sp. z o.o danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Green Factory Sp. z o.o w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy