Oferta pracy

Pracownik Magazynu - Kontroler Jakości

Fitness Authority Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
FITNESS AUTHORITY® SPÓŁKA Z O.O.

Producent wysokiej jakości odżywek i suplementów diety
dla sportowców
w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby:
PRACOWNIK MAGAZYNOWY/ KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Gdańsk - Otomin

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie prac magazynowych zgodnie z dyspozycjami kierownictwa,
  • Kontrola jakości dostarczanych do magazynu materiałów,
  • Uczestnictwo w kompletacji zamówień i konsolidacji przesyłek,
  • Przeliczanie i sprawdzanie terminu ważności otrzymywanych i wysyłanych towarów wg zasady FIFO
  • Nanoszenie oznaczeń na towarach i opakowaniach zbiorczych zgodnie z wytycznymi,
  • Uczestnictwo w okresowych spisach towarów z natury,
  • Utrzymywanie porządku i dbanie o czystość w magazynie i na regałach składowych,
  • Przestrzeganie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz przepisów BHP i ppoż,
  • Opieka nad powierzonym mieniem Firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynie,
  • Aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych i elektrycznych,
  • Znajomość ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

OFERUJEMY:

  • Przyjazne warunki pracy -nowe, przestrzenne biuro
  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną międzynarodową markę
  • Karty Multisport Plus w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Miejsce parkingowe dla każdego pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z klauzulą)
klikając w przycisk aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy