Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

RAMIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Ciepłownicza 54, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

RAMIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ciepłownicza 54

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie towaru do magazynu zgodnie z dokumentacją,

  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem,

  • Pakowanie i zabezpieczanie towaru do wysyłki,

  • Załadunek towaru zgodnie z zamówieniem,

  • Weryfikacja stanów magazynowych,

  • Utrzymanie porządku w magazynie i terenie do niego przyległym,

  • Obsługa urządzeń magazynowych – skaner.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy,

  • Chęć do pracy,

  • Sumienność i dokładność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na magazynie,

  • Obsługa systemów magazynowych WMS,

  • Obsługa skanerów magazynowych,

  • Uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w Polskiej firmie o mocnej pozycji na rynku,

  • Pracę w młodym zespole,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,

  • Wyjścia integracyjne,

  • Rabaty pracownicze na sprzedawane produkty.