Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

Exact Group Sp. z o.o.

  • Przewóz 2, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Przewóz 2

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń biurowych w tym komputera i poczty elektronicznej, drukarki Zebra

  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień

  • Kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym

Nasze wymagania

  • Doskonałej organizacji pracy własnej

  • Zaangażowania,

  • Rzetelności,

  • Odpowiedzialności,

  • Sumienności

  • Obsługi komputera, znajomości programu Excel

  • Znajomości obsługi drukarki Zebra

  • Wykształcenie min. Średnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę )

  • Szkolenie produktowe i stanowiskowe

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Możliwości rozwoju

  • Praca w systemie: 8:00-16:00, pn-pt (możliwość ½ etatu)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Exact Group Sp. z o.o.reprezentująca na polskim rynku EXACT GmbH & Co.KG, z siedzibą w Remscheid (Niemcy) znanej europejskim odbiorcom od ponad 60 lat. Nasze produkty zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. W ofercie posiadamy ponad 8 000 artykułów są miedzy innymi gwintowniki, pogłębiacze, wiertła stopniowe, narzynki, wiertła koronowe oraz inne narzędzia precyzyjne do obróbki metali, które są sprzedawane pod markami Exact i Eventus by Exact poprzez sieć dystrybutorów w całej Polsce

Przewiń do profilu firmy