Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Magazynu

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace w obrębie magazynu, załadunek i rozładunek

  • Kontrola zgodności dokumentacji z dostawami

  • Przygotowanie towaru do pakowania

  • Prace przy kompletacji, pakowaniu oraz wysyłaniu zamówień

  • Inne zlecone czynności

Wymagania pracodawcy

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie sklepu internetowego

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna (pakiet VIP, Saltus), darmowe obiady, karta MULTISPORT

  • Stabilne zatrudnienie w systemie jednozmianowym 7:00-15:00

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Miejsce pracy: Kraków ul. Zawiła

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • Karta Multisport

  • darmowe obiady

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako: Pracownik fizyczny (pomocnik)

Przewiń do profilu firmy