Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

MATT REMAY GROUP Mateusz Twardosz

umowa o pracę
4 5006 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 5007 500 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + nadgodziny

Jana Heweliusza 1

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z producentami, dostawcami, stałymi kontrahentami

  • Przyjmowanie, kontrola dostaw i sortowanie towarów na magazynie

  • Kompletowanie zamówień bieżących, internetowych, przygotowanie towaru do wysyłki

  • Obsługa zwrotów/wymian

  • Rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej

  • Prowadzenie dokumentacji magazynu/reklamacji

  • Sortowanie i układanie towaru ręcznie

  • Załadunek samochodów dostawczych (Fiat Ducato)

Nasze wymagania

  • Obowiązkowo - Doświadczenie w branży Technika Grzewcza i Armatura Sanitarna

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Życzliwość, pomoc, zdyscyplinowanie, kompetentność, punktualność

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku (wolne wszystkie weekendy i dni świąteczne tzn. ustawowo wolne od pracy)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie (również w branży e-commerce)

  • Prawo jazdy kategorii B - obowiązkowo (min. 2 lata) doświadczenie w kierowaniu pojazdami dostawczymi

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie w formie podstawy i premii miesięcznej

  • Stałe godziny pracy 8-16/17 pon-pt (wolne wszystkie weekendy i święta)

  • Dobre zarobki i premię od wykonanych dodatkowych obowiązków

  • Pakiet benefitów

  • Partnerską atmosferę i zgrany zespół współpracowników

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce

  • Ubezpieczenie

  • Bony okazjonalne/świąteczne

  • Rabaty pracownicze

  • Szkolenia produktowe / wyjazdy firmowe

O nas

Nasza ciesząca się renomą firma istnieje od 1993 roku. Swoją siedzibę mamy w Krakowie, gdzie można zaopatrzyć się w naszej hurtowni w oryginalne akcesoria, zaliczane do techniki grzewczej czy sanitarnej. W 2018 roku otworzyliśmy również nowoczesny sklep internetowy, dzięki czemu udało się nam dotrzeć do większej ilości klientów.

Od początku prowadzenia naszej działalności przyświeca nam jedna, cenna idea: Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów detalicznych i hurtowych, prowadzimy sprawnie działający e- sklep, który umożliwia wyposażenia każdego budynku w niezbędne urządzenia z branży techniki grzewczej i sanitarnej. W dążeniu do świadczenia usług na najwyższym poziomie, podejmujemy mnóstwo wyzwań, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas ogromną satysfakcją i siłą napędową do dalszych działań! Od wielu lat obsługujemy klientów hurtowych, detalicznych, jak również wyposażamy sklepy branżowe w całej Polsce południowej.

Za cel stawiamy sobie kompleksowość oraz terminowość dostaw, wysoki poziom sprzedaży, a także budowę trwałych relacji z klientami stacjonarnymi i internetowymi. Stabilną pozycję na rynku zawdzięczamy kompleksowym usługom, które polegają na sprzedaży nowoczesnej armatury sanitarnej i grzewczej oraz dostarczaniu urządzeń służących do wyposażenia łazienek i pomieszczeń kuchennych. W szczególności ważny jest dla nas kontakt z klientem, który pozwala nam na nieustanny rozwój i poszerzanie zakresu świadczonych usług. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, jak również budujemy trwałe relacje z kontrahentami w oparciu o transparentne zasady. Z każdym dostawcą nawiązujemy owocną współpracę, co przekłada się na szybką oraz bezproblemową obsługę każdego klienta. Rozwój naszej firmy opiera się na wykwalifikowanej i zaangażowanej w działania kadrze pracowników, która podnosi swoje kompetencje poprzez cykliczny udział w szkoleniach - zarówno tych sprzedażowych, jak i produktowych. Wyróżnia nas uczciwość, sumienność i profesjonalizm. Podjęte wyzwania oraz codzienna praca z klientem dają nam ogromną satysfakcję, co przekłada się na najwyższą jakość świadczących przez nas usług.