Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynu

WORKHOUSE4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

24,00
brutto / godz.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    wtorek - sobota
  • Godziny pracy:
    00:00/01:00-08:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • utrzymanie czystości w magazynie.

Nasze wymagania

  • pełnoletność
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • niekaralność.

To oferujemy

  • współpracę w miejscowości Cholerzyn,
  • współpraca w godzinach: 00:00/01:00-08:00 od wtorku do soboty,
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 24zł/h brutto + premia do 300 zł,
  • dodatek w wysokości 100zł za każdy pełen tydzień pod warunkiem 100% frekwencji (za okres od 1.10.2021-31.12.2021; wypłacane w ostatnim tygodniu grudnia- max. 1200 zł)
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,
  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

WORKHOUSE4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na rzecz rozwoju rynku pracy na terenie całej Polski, prowadzącą działalność w zakresie czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów, doradztwa personalnego, payroll i outsourcingu.

Nasza praca jest dla nas pasją, a to co robimy zwyczajnie lubimy. Pasja ta motywuje nas do działań, odkrywania nowych możliwości i realizacji oczekiwań naszych Klientów oraz pracowników, zawsze staramy się być jak najbliżej pracowników oraz kandydatów.

Workhouse4you wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23651.

Pracownik Magazynu, Kraków