Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Modlniczka (pow. krakowski), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bonito.pl Sp. z o.o.

    Bonito.pl to największa polska księgarnia internetowa. Każdego dnia zespół 250 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 150 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością.

    Ekspresową wysyłkę i szeroką ofertę gwarantuje nam nasz magazyn o powierzchni prawie 4100 m², znajdujący się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – Goodman Kraków Airport Logistics Centre. Może on pomieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek. Przechowujemy w nim  80 000 tytułów, które jesteśmy w stanie wysłać nawet w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia.

    Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Modlniczka (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
    • przyjęcie towaru w systemie
    • rozłożenie towaru na regałach zgodnie z przyporządkowaniem
    • kompletowanie zamówień
    • dbanie o odpowiednie ułożenie towaru
    • przygotowanie zamówień do pakowania
    • pakowanie towaru
    • sortowanie przesyłek
    • wydawanie spakowanych przesyłek firmom kurierskim

    Od kandydatów oczekujemy:

    • pełnej dyspozycyjności w dni robocze od poniedziałku do piątku
    • pracowitości, sumienności
    • kreatywności, samodzielności
    • zaangażowania w wykonywaną pracę
    • umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole
    • zdolności szybkiego uczenia się

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
    • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
    • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • pakiet Multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Praca w biurze siedziby firmy:
    Goodman Kraków Airport Logistics Centre
    ul. Komandosów 1/3
    32-085 Modlniczka

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bonito.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.