Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

SEVROLL - SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

4 1004 500 brutto / mies.
  • Krze Duże (pow. żyrardowski)

    Krze Duże (pow. żyrardowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów,

  • Przygotowanie i obsługa wysyłek produktów do klientów,

  • Przyjmowanie i kontrolowanie dostaw,

  • Sprawdzanie zgodności dostarczonych i wydawanych towarów z zamówieniami,

  • Dbałość o czystość i porządek stanowiska pracy,

  • Przestrzeganie zasad BHP oraz zasad jakościowych,

  • Bieżące prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,

  • Sprawność fizyczna,

  • Pro-aktywna postawa, zaangażowanie, optymizm, energia w działaniu,

  • Terminowość, dyspozycyjność, dokładność oraz rzetelność w realizacji zadań,

  • Odpowiedzialność

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Niekaralność.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (m.in. praca na skanerze),

  • Uprawnienia na wózki widłowe.

To oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w profesjonalnym zespole,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Stabilne zatrudnienie, umowa na czas nieokreślony (po okresie próbnym).

Zgłoszenia CV prosimy przesyłać poprzez "Aplikuj szybko" z dopiskiem „MAGAZYNIER”.