Oferta pracy

Pracownik magazynu

Pracownicy Budowlani

  • Łapy, podlaskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Duża firma budowlana z branży geotechnicznej świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wzmacniania podłoża, fundamentowania specjalnego od projektu do realizacji zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy – Pruszków

Główne zadania:

  • Nadzór nad stanami magazynowymi, optymalizacja stanów magazynowych
  • Zamawianie niezbędnych materiałów
  • Zaopatrywanie budów w potrzebne materiały
  • Dbałość o płynność obsługi budów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Podstawowa znajomość sprzętu budowlanego lub chęć przyswojenia sporej ilości wiedzy w tej dziedzinie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolności organizatorskie, otwarty umysł, chęć do pracy i nauki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilną, odpowiedzialną pracę w dużej firmie budowlanej
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zakwaterowania
  • Perspektywę rozwoju zawodowego i awansu
  • Możliwość odbycia szkoleń zawodowych oraz kursów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki socjalne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych jest firma Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Ogłoszenie archiwalne