Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

HERBAPOL WROCŁAW S.A.

  • Hetmańska 1, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Hetmańska 1

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • odbiór odpadów z magazynów,

  • transport materiałów pomiędzy magazynami,

  • rozładunek i załadunek dostaw,

  • rozmieszczanie materiałów w pomieszczeniach magazynowych,

  • kompletacja materiałów do produkcji (naważanie, odliczanie),

  • utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach magazynowych,

  • prawidłowe i terminowe wykonywanie wszystkich powierzonych czynności transportowych w celu zapewnienia ciągłości procesów wytwarzania,

  • prawidłowe dokumentowanie wszystkich prowadzonych operacji transportowych, technicznych, technologicznych i higienicznych,

  • utrzymanie powierzonych środków transportu we właściwym stanie technicznym i higienicznym,

  • obsługa prostych urządzeń technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (dźwigów towarowych ze sterowaniem wewnętrznym),

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi, np. moduł magazynowy SAP,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uczciwość, rzetelność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • bogaty pakiet benefitów,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

za pomocą przycisku APLIKUJ

Wrocławskie Zakłady Zielarskie „Herbapol” S.A. specjalizujemy się w wytwarzaniu produktów leczniczych na bazie surowców zielarskich. Jesteśmy największym producentem leków ziołowych w Polsce. Od ponad 60 lat wprowadzamy na rynek nowoczesne preparaty ziołowe, w których łączymy osiągnięcia medycyny naturalnej oraz najnowocześniejsze technologie stosowane w produkcji leków.

Przewiń do profilu firmy