Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu Lekkiego

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych.

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr Ref.: MV1/03/2018

    Zadania:

    • Przygotowywanie i pakowanie zamówień,
    • Przyjmowanie i rozkładanie towaru,
    • Zastępowanie Vansellerów podczas trwania ich urlopów.
    Wymagania:
    • Komunikatywność,
    • Dobra organizacja czasu pracy,
    • Minimum średnie wykształcenie,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
    Oferujemy:
    • Stabilną pracę,
    • Uczciwe wynagrodzenie,
    • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
    • Miłą atmosferę.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj Teraz

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)