Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Comitor Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma Comitor Sp. z o.o., importer kontraktowy zlewozmywaków marki Blanco i urządzeń AGD

zatrudni:
Pracownika Magazynu
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw
  • wysyłka zleceń
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia i praktycznie doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy z terminalami/skanerami
  • dobry stan zdrowia
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na windy towarowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjna lokalizacja magazynu w Łodzi
  • prywatna opieka medyczna o wysokim standardzie, karnety sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy