Oferta pracy

Pracownik Magazynu

PharmapointO firmie

Rekrutacja zdalna

Pharmapoint

Pojezierska 90A

Łódź

Pharmapoint SA - spółka należąca do Pelion SA*, oferująca pełny zakres usług logistyczno-dystrybucyjnych i marketingowo-sprzedażowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie towaru
  • Wykładanie towaru na półki
  • Transport na lokalizację
  • Kompletacja towaru i jego wydanie
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Sumienności i uczciwości
  • Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe oraz aktualna książeczka z badaniami sanitarno-epidemiologicznymi

Chętnie zaoferujemy Tobie:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę dwuzmianową (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Wolne weekendy
  • Program prywatnej opieki medycznej PULS
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • Bony świąteczne
  • Szczepienia przeciwko grypie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

*Pelion SA to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy