Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

Comitor Sp. z o.o.O firmie

Comitor Sp. z o.o.

Obywatelska 183

Łódź

Firma Comitor Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dla którego jednym z kluczowych celów jest satysfakcja klientów i pracowników firmy. Od 26 lat jesteśmy wyłącznym importerem wyposażenia kuchni w gospodarstwach domowych niemieckiej marki Blanco. Od 3 lat rozszerzamy swoją ofertę o elektryczne, ekskluzywne produkty AGD marki NOVY.

Jeśli chcesz podjąć pracę w renomowanej firmie, zapewniającej stabilne zatrudnienie zgłoś się do nas.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownika Magazynu
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw
  • wysyłka zleceń
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia i praktycznie doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy z terminalami/skanerami
  • dobry stan zdrowia
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na windy towarowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjna lokalizacja magazynu w Łodzi
  • prywatna opieka medyczna o wysokim standardzie, karnety sportowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne