Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Urtica Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie dostaw;

  • komplementację zleceń;

  • pracę w systemie 2-zmianowym;

  • utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;

  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy;

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność;

  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe w kategorii II WJO wydane przez UDT.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

  • interesującą i pełną wyzwań pracę;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowania z ZFŚS;

  • perspektywy rozwoju zawodowego;

  • szkolenia wdrożeniowe;

  • bogaty koszyk benefitów m.in.: karta sportowa, zajęcia z trenerem biegowym, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe i lekowe, spotkania integracyjne;

  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach CSR organizowanych przez spółki Grupy Urtica.

Pelion to jedna z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF S.A. (sprzedaż hurtowa), Pharmapoint Sp. z o.o. (przedhurt), Urtica Sp. z o.o. (zaopatrzenie szpitali), CEPD N.V. (sprzedaż detaliczna) i Pharmalink Sp. z o.o. (usługi dla producentów).

Przewiń do profilu firmy