Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynu

Comitor Sp. z o.o.O firmie

Comitor Sp. z o.o.

Obywatelska 183

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw
  • wysyłka zleceń
  • dbałość o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia i praktycznie doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy z terminalami/skanerami
  • dobry stan zdrowia
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia na windy towarowe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjna lokalizacja magazynu w Łodzi
  • prywatna opieka medyczna o wysokim standardzie, karnety sportowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjna lokalizacja

Pracownik Magazynu, Obywatelska 183, Łódź