Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

IMPACT S.C.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentami

  • przygotowywanie towaru do wysyłki

  • załadunek towaru dla kierowców

  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy

  • kultura osobista

  • zaangażowanie i chęć rozwoju

  • umiejętność współpracy w zespole

  • pozytywne nastawienie do klienta

  • uprawnienia na kierowanie wózkiem widłowym mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę (podstawowa pensja + premia)

  • 5-cio dniowy system pracy - na czas pandemii obowiązuje czas pracy zmianowy, tydzień pracy od 7-15, kolejny w godzinach 8-16 aby zapewnić bezpieczne warunki pracy

  • szkolenia

  • pracę w dynamicznym zespole

IMPACT S.C.

Jesteśmy jedną z najbardziej znanych łódzkich firm zajmujących się dystrybucją profesjonalnych środków i artykułów czystości wiodących producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo takie marki jak KATRIN, BUZIL, KIEHL, oraz NILFISK.

Zaangażowanie i fachowość naszych pracowników oraz jakość produktów wpływają na prestiż naszej firmy. Działamy nieprzerwanie od 2003r. i z roku na rok zyskujemy zaufanie nowych partnerów biznesowych. Decydując się na współpracę z nami mają Państwo gwarancję nie tylko nabycia produktów najwyższej jakości, ale również fachowego doradztwa oraz wsparcia podczas procesu zakupowego. W przypadku jakichkolwiek pytań pomocą służą nasi wyspecjalizowani konsultanci.

Zapraszamy do współpracy!!!

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.