Oferta pracy

Pracownik Magazynu

MELISSA SP Z O O

Senatorska 31

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień internetowych

  • przyjmowanie i wykładaniu towaru

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • jesteś osobą odpowiedzialną i szybko się uczysz

  • lubisz pracę w zespole

  • odpowiedzialność i dokładność są dla Ciebie ważne

  • jesteś dyspozycyjny i możesz pracować w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

  • zgrany zespół współpracowników

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny czas pracy

  • ubezpieczenie grupowe na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Marka apteka-melissa.pl zrodziła się z rodzinnych marzeń o kultywowaniu tradycji polskiej farmacji.

Do dnia dzisiejszego pielęgnowane są w naszej firmie najwyższe wartości troska o zdrowie Pacjenta i poszanowanie tradycji.

Na przestrzeni czasu rodzinne wartości pozostały niezmienne, jednak stale rozwijający się świat, zaoferował nowe możliwości.

Przyszedł czas na połączenie tradycji z nowoczesnością. Dynamiczny rozwój w kanale online pozwolił ukształtować nowy kierunek farmacji. Dzięki temu zbudowaliśmy zaufanie, zadowolenie i rozpoznawalność marki wśród Pacjentów.

Myślimy długofalowo, nieustannie się rozwijamy i kultywujemy tradycje polskiej farmacji połączonej z nowoczesnością.

Oferujemy swobodny dostęp do wiedzy, dbamy o poczucie wspólnoty. Doceniamy! Pielęgnujemy relacje, rozmawiamy otwarcie, wspieramy, darzymy zaufaniem.

Zostań częścią naszego Zespołu!

#karieramelissa obecna jest w social media:

• instagram https://www.instagram.com/karieramelissa/

• facebook https://www.facebook.com/karieramelissa

obserwuj Nas i bądź na bieżąco.

Przewiń do profilu firmy