Ta oferta pracy jest nieaktualna od 589 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!

    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.

    Nasze produkty marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 12,6 mld euro w 2015 roku , zatrudniamy ponad 56.000 pracowników  i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek  spełniają oczekiwania  wymagających klientów   poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe  wzornictwo oraz najwyższy  komfort  obsługi.

    Zadbaj o swój rozwój – dołącz do nas!

    Do naszego Centralnego Magazynu Serwisu w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    ZADANIA:

    • Dystrybucja części zamiennych
    • Przyjmowanie dostaw i zwrotów
    • Kompletowanie zamówień oraz wysyłka części do poszczególnych serwisów oraz klientów indywidualnych
    • Prawidłowe rozmieszczenie zapasów magazynowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie
    • Doświadczenie na stanowisku magazyniera
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

    OFERUJEMY:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

    Jesteś zainteresowany?

    W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

    http://www.bsh-group.pl, zakładka: Praca i karier

    Na aplikacje czekamy do dnia 06.03.2017

    Jesteś zainteresowany? Aplikuj !