Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu Logistycznego

Nagel Polska Sp. z o.o.

  • Komorniki (gm. Komorniki)

    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i nadzorowanie przyjęcia i wydawania towaru (składowanie i wysyłka towarów),

  • kompletacja zleceń,

  • udział w procesach planowania logistycznego i organizacji.

Nasze wymagania

  • rzetelność, uczciwość i zaangażowanie w realizację zadań,

  • doświadczenie w kierowaniu wózkami wysokiego składowania,

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej uzyskania,

  • zainteresowanie rozwojem w obszarze logistyki.

Mile widziane

  • uprawnienia II WJO.

To oferujemy

  • umowę o pracę i zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe płatne zawsze na czas, do 10. dnia każdego miesiąca,

  • miesięczny system premiowy,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • szkolenia rozwijające umiejętności i kompetencje,

  • codziennie darmowy, pyszny i gorący posiłek,

  • pracę w czystym, nowoczesnym i dobrze zorganizowanym magazynie,

  • bezpieczeństwo i nowoczesne narzędzia pracy,

  • świadczenia świąteczne,

  • prywatną opiekę medyczną wspierającą pracowników i ich rodziny lub pakiet sportowy OkSystem , czy ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

W Nagel-Group codziennie jako jeden z 12.000 pracowników możesz brać udział w dystrybucji produktów spożywczych dostępnych dla ponad 500 milionów Klientów w całej Europie. Dzięki 130 naszym oddziałom jesteśmy zawsze blisko nich. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy