Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu/ Logistyka

Seggment Arbeidsbemiddeling B.V

  • Aalsmeer Schipol , Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, mozliwosc pracy w godzinachnocnych
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • sztaplowanie palet

  • przyjmowanie rozładowywanie , sortowanie towarów

  • przygotowywanie do wysyłki

  • realizowanie zamówień dla klientów

Nasze wymagania

  • Język angielski lub holenderski

  • Doświadczenie

  • Mile widziane prawo jazdy

  • Mile widziane uprawnienie na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stała praca, minimum 5 dni w tygodniu również w weekendy

  • Zakwaterowanie , ubezpieczenie , pomoc w uzyskaniu numeru Bsn

  • Stawka 10,77 brutto

  • Godziny nocne płatne 115%

  • Sobota płatna 150%

  • Niedziela płatna 200%

Nowi ludzie, nowe wyzwania, nowe możliwości. Tutaj każdy dzień jest inny.

Masz dużo wolności, ale wolność to też odpowiedzialność.

Nie obiecujemy, że będzie łatwo, ale możemy obiecać, że będzie warto!

Przewiń do profilu firmy