Oferta pracy

Pracownik magazynu - Logistyki

CDM Sp. z o.o.O firmie

  • Ksawerów (pow. pabianicki), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku opakowań giętkich, w związku z dużym rozwojem działalności poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: Ksawerów okolice Łodzi/Pabianic

Zakres obowiązków:

  • Załadunki / rozładunki
  • Przyjmowanie dostaw do systemu
  • Wystawianie dokumentów magazynowych
  • Bieżące prace porządkowe

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze
  • Wysoka organizacja pracy – terminowość, rzetelność i systematyczność.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość obsługi komputera
  • Obsługa wózka widłowego (uprawnienia, możliwość uzyskania uprawnień w zakładzie pracy)

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ na PEŁNY ETAT
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwe nadgodziny
  • Pełne świadczenia z tytułu Kodeksu Pracy, ubezpieczeń i podatków
  • Kartę sportową
  • Bardzo dobre i bezpieczne warunki pracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy