Oferta pracy

Pracownik Magazynu

ProfixO firmie

Profix

Dobra 3

Łomna-Las (pow. nowodworski)

PROFIX sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi  i środków ochrony indywidualnej. Firma posiada własne centrum logistyczno dystrybucyjne, zlokalizowane przy trasie S7. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
Pracownik MagazynuNumer ref.: Miejsce pracy: Łomna Las, k. Czosnowa

Obowiązki na stanowisku:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletacja zamówień
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Utrzymywanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-14:15, 14:15-22:30)

W zamian oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym kursy dla operatorów wózków widłowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dynamiczny system premiowy
  • Zniżki pracownicze na produkty naszych marek
  • Wysoką kulturę pracy
  • Wygodną i bezpieczną odzież roboczą
  • Bezpieczne miejsce parkingowe dla Twojego samochodu
  • Bonusy świąteczne oraz firmowe imprezy okolicznościowe
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w pełni finansowanych przez pracodawcę – karta Multisport, opieka medyczna w placówkach Medicover
Zgłoszenia wraz z CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy