Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu (lotnisko) - Niemcy

Adecco Poland

  • Schkeuditz, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla wiodącej na świecie firmy logistycznej - największego sklepu internetowego, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynu (lotnisko) - NiemcyNumer ref.: MG/DE/07.21

Miejsce pracy: Niemcy (Port lotniczy Lipsk/Halle)

Opis stanowiska:

  • Praca w strefie magazynowej portu lotniczego Lipsk/Halle
  • Sortowanie paczek, przesyłek; rozładunek/załadunek przesyłek w kontenerach lotniczych
  • Praca ze skanerem ręcznym
  • Obsługa wózków paletowych

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Znajomości j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowości do pracy fizycznej w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych lub produkcyjnych

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę na warunkach niemieckich (kontrakt na 1 rok z możliwością przedłużenia)
  • Wynagrodzenie 13,84 euro brutto/h + dodatki
  • Pracę w klimatyzowanym magazynie w systemie 5 dni pracy, 3 dni wolnego
  • Atrakcyjny bonus relokacyjny w kwocie 1000 euro (na start) oraz 500 euro przez każdy kolejny miesiąc (do 3 miesięcy)
  • Wsparcie w zakresie dopełnienia formalności (wyrobienie ZÜP - niezbędnych dokumentów do pracy na lotnisku, pełna informacja o: miejscu zamieszkania za ostatnie 10 lat / pracodawcy z ostatnich 5 lat)
  • Pakiet szkoleń wprowadzających do pracy
  • Wsparcie w zakresie dopełnienia formalności (ZÜP - dokument niezbędny do pracy na lotnisku, pełna informacja o: miejscu zamieszkania za ostatnie 10 lat / pracodawcy z ostatnich 5 lat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne