Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Vosti sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Lubartów, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu gospodarstwom domowym zestawów fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych, domowych elektrowni, które nie tylko wspierają środowisko naturalne, ale przede wszystkim pozwalają im oszczędzać.

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie dostaw
  • załadunek / rozładunek towaru
  • rozmieszczenie asortymentu zgodnie z mapą magazynu
  • usprawnianie metod i procesów logistycznych
  • znakowanie towaru za pomocą kodów kreskowych
  • kompletacja wysyłek zgodnie z zamówieniem
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomość procesów i zasad gospodarki magazynowej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dokładność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • pozytywną atmosferę pracy nastawioną na współpracę i rozwój
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że pod uwagę będą brane jedynie CV w formacie PDF.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy