Oferta pracy

Pracownik magazynu

Bea Beleza Polska Spółka z o.o. Sp.k.O firmie

  • Luboń

    Luboń, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru na magazyn,

  • Wydawanie towaru z magazynu,

  • Przygotowywanie zamówień – przesyłek kurierskich i paletowych,

  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru,

  • Rozładunek i załadunek towaru,

  • Udział w inwentaryzacjach,

  • Dbanie o porządek na magazynie i o powierzony sprzęt,

  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i instrukcji,

  • Odpowiedzialność za towary oraz przestrzeganie zasad BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Sumienność i rzetelność,

  • Zaangażowanie w pracę.

Mile widziane

  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, cieszącej się prestiżem organizacji,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • Benefity pozapłacowe – ubezpieczenie grupowe i karta medyczna,

  • Zniżki na produkty oferowane przez firmę.

Bea Beleza Polska Spółka z o.o. Sp.k.

Bea Beleza to nie tylko biznes. To więcej niż firma, to przede wszystkim ludzie: nasi klienci, kontrahenci, nasi pracownicy, nasze rodziny. Zabiegamy o doskonałość. Pragniemy stale poprawiać swój nienaganny wizerunek, prestiż oraz styl. Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go tak, jak sami tego sobie byśmy życzyli. Dążymy do celu, ale nigdy kosztem jakości obsługi i renomy.

www.blog.beabeleza.pl // www.facebook.com/beabelezapolska

Przewiń do profilu firmy