Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu (m/k/d)

Zeitfracht GmbH

8 500 brutto / mies.
  • Erfurt, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja przesyłek książkowych i towarów paletowych,

  • rozpatrywanie towarów przychodzących i wychodzących,

  • pakowanie przesyłek,

  • księgowanie w obszarze przyjęcia towaru i zwrotów.

Nasze wymagania

  • ukończona szkoła zawodowa najlepiej w branży logistycznej,

  • zainteresowanie i przyjemność z pracy w logistyce,

  • duch pracy zespołowej i wysoka niezawodność,

  • dobra sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w co drugą sobotę.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowę na czas nieokreślony w Niemczech,

  • wynagrodzenie do 2.010 EUR Brutto (podstawa 1900 EUR Brutto i premia motywacyjna do 110 EUR brutto)

  • darmowe miejsca parkingowe,

  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • 27 dni urlopu z możliwością zwiększenia do 30,

  • bardzo dobre połączenia transportu publicznego (Shuttle-Service),

  • możliwość dołączenia do zakładowego programu emerytalnego współfinansowanego przez pracodawcę,

  • atrakcyjne rabaty na nasze produkty (np. na książki, zabawki i inne),

  • nowoczesne stanowisko i narzędzia pracy,

  • kantyna z korzystnymi cenami na smaczne posiłki,

  • dodatkowe wynagrodzenie (1000 EU brutto) za polecenie nowego pracownika,

  • wsparcie przy zakwaterowaniu w Niemczech oraz pomoc przy niezbędnych formalnościach.

Zeitfracht GmbH w Erfurcie to firma z branży logistycznej zatrudniająca około 1000 osób, z czego 25% personelu stanowią Polacy. Obecnie zaopatrujemy około 5600 oddziałów księgarni w Niemczech i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem nieustająco szukamy chętnych do pracy w naszym magazynie.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta, to koniecznie wyślij dokumenty rekrutacyjne poprzez przycisk Aplikuj.

Jeśli masz pytania, to zadzwoń pod numer telefonu: +49 (0)361 / 743 79 209. Mówimy również po polsku.

Zeitfracht GmbH, Personalabteilung, Ferdinand-Jühlke-Str. 7, 99095 Erfurt

Czekamy na Ciebie!