Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu / Magazynier

TECHNOFORM EDGE BOND SOLUTIONS POLAND SP. Z O. O.

Skotnicka 252A

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru, kompletacja zamówień, załadunek towaru;

  • Obsługa programu logistycznego

  • Obsługa wózka widłowego;

  • Dbałość o porządek w magazynie;

  • Kontrolowanie dostaw, prawidłowe rozmieszczanie produktów w magazynie;

  • Stała kontrola stanów magazynowych;

  • Kontrola produktów pod względem jakościowym.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych WJO;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Gotowość do pracy zmianowej;

  • Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana;

  • Zaangażowanie i kultura osobista.

To oferujemy

  • Możliwość ukończenia stosownych szkoleń, kursy językowe, oraz niezbędne narzędzia pracy;

  • Umowę o pracę;

  • Opieka medyczna, plan emerytalny, kartę FITPROFIT oraz ubezpieczenie NNW;

  • Pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jako firma rodzinna rozumiemy, że to ludzie napędzają każdy biznes. Wierzymy, że najlepsze pomysły zawsze rodzą się w interakcji z drugim człowiekiem. Technoform to 1500 oddanych indywidualistów pracujących na całym świecie, a nasze grono stale rośnie. Od 1969 r. rozumiemy, co tak naprawdę kieruje klientami i rynkami, po czym, jako zespół skupiamy się na kreowaniu wiodących rozwiązań. Nasze 45 oddziałów, w 40 krajach gwarantuje nieprzerwaną dostawę towarów. Bazujemy na elastycznych, lokalnych zespołach, a nasza globalna sieć służy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Przewiń do profilu firmy