Oferta pracy

Pracownik magazynu / Magazynier

TECHNOFORM EDGE BOND SOLUTIONS POLAND SP. Z O. O.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jako firma rodzinna rozumiemy, że to ludzie napędzają każdy biznes. Wierzymy, że najlepsze pomysły zawsze rodzą się w interakcji z drugim człowiekiem. Technoform to 1500 oddanych indywidualistów pracujących na całym świecie, a nasze grono stale rośnie. Od 1969 r. rozumiemy, co tak naprawdę kieruje klientami i rynkami, po czym, jako zespół skupiamy się na kreowaniu wiodących rozwiązań. Nasze 45 oddziałów, w 40 krajach gwarantuje nieprzerwaną dostawę towarów. Bazujemy na elastycznych, lokalnych zespołach, a nasza globalna sieć służy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Opis stanowiska:

  • Bieżące zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru, kompletacja zamówień, załadunek towaru;
  • Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki;
  • Obsługa wózka widłowego;
  • Dbałość o porządek w magazynie;
  • Kontrolowanie dostaw, prawidłowe rozmieszczanie produktów w magazynie;
  • Stała kontrola stanów magazynowych;
  • Kontrola produktów pod względem jakościowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie, co najmniej zasadnicze zawodowe;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • Zaangażowanie i kultura osobista.

Oferujemy:

  • Możliwość ukończenia stosownych szkoleń, kursy językowe, oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Umowę o pracę;
  • Opieka medyczna, plan emerytalny, kartę FITPROFIT oraz ubezpieczenie NNW;
  • Pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy