Oferta pracy

Pracownik magazynu - Magazynier

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Ustronna 41, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Ustronna 41

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie kompletności oraz jakości wydawanego towaru;

  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera;

  • Pakowanie i zabezpieczanie towaru zgodnie z obowiązującą procedurą;

  • Sortowanie paczek;

  • Współpraca z pozostałymi działami Centrum Logistycznego.

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia w pracy na magazynie – zapewnimy Ci wszystkie szkolenia, jeśli jednak takie posiadasz, na pewno będzie to mile widziane;

  • Dokładności i zaangażowania w wykonywane obowiązki;

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (głównie dwuzmianowym).

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi komputera na poziomie dobrym.

To oferujemy

  • Stawka godzinowa od 22 zł / godz. brutto (z wliczoną premią frekwencyjną 10%);

  • Bonusy do wynagrodzenia - premia wydajnościowa (w zależności od działu);

  • Umowa o pracę bezpośrednio przez TME;

  • Darmowy transport do i z pracy autobusem pracowniczym;

  • Pakiet szkoleń – nie musisz mieć doświadczenia w pracy na magazynie – zapewnimy Ci szkolenie od podstaw;

  • Dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie, bezpłatna kawa, herbata i gorąca czekolada;

  • Prywatna opieka medyczna – Medicover lub Enel-Med, pakiet sportowy Multisport lub Medicover Sport (dawne OK System);

  • Dofinansowanie do żłobka, przedszkola i wypoczynku letniego dla dzieci pracowników;

  • „Wczasy pod gruszą” i świąteczne karty pre-paid;

Jeśli interesuje Cię oferta pracy jako magazynier, jesteś we właściwym miejscu!

Transfer Multisort Elektronik (TME) już od ponad 30 lat zaopatruje cały świat w części elektroniczne. #EkipęTME tworzy ponad 1100 zaangażowanych pracowników w Polsce i 11 spółkach zagranicznych.

Główna siedziba TME oraz dwa Centra Logistyczne znajdują się w Łodzi oraz w Rzgowie.

Zostań częścią naszej firmy!

Przewiń do profilu firmy