Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu - Magazynier

United Process Controls Sp. z o. o.

  • Jedności 48, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Jedności 48

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towarów do magazynu (produkcja automatyki przemysłowej)

  • Weryfikacja oraz wprowadzanie dostaw do systemu komputerowego

  • Wydawanie elementów do produkcji zgodnie ze zleceniami

  • Przygotowywanie wyrobów gotowych do wysyłki oraz załadunek

  • Inwentaryzacja i dbałość o poprawne stany magazynowe

  • Kooperacja z podwykonawcami w sprawie odbioru surowców

  • Okazyjna obsługa wózka widłowego i suwnicy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Podstawowa obsługa komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i dobra organizacja własnej pracy

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub w magazynie

  • Posiadanie uprawnień UDT (wózek widłowy, suwnica)

To oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat na umowę o pracę w siedzibie firmy w Sosnowcu

  • Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie

  • Dobre, bezpieczne warunki pracy na hali produkcyjnej (brak zapylenia, hałasu czy brudu)

  • Możliwość nauki, zdobycia doświadczenia i dodatkowych uprawnień

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Pracę w systemie 1 zmianowym, 8 godzinnym, z możliwością rozpoczęcia pracy w godzinach od 6:00 do 8:00

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Międzynarodowa firma United Process Controls Sp. z o. o. (http://www.group-upc.com), grupa NITREX - oddział w Sosnowcu, specjalizująca się w urządzeniach automatyki do zaawansowanych procesów obróbki cieplnej metali.

Przewiń do profilu firmy