Oferta pracy

Pracownik Magazynu – Magazynier

Centrum Zaopatrzenia Medycznego "Cezal" S.A. - WrocławO firmie

Centrum Zaopatrzenia Medycznego "Cezal" S.A. - Wrocław

Widna 4

Wrocław

Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” S.A. Wrocław - lider w dystrybucji sprzętu i materiałów medycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

wykonywanie powierzonych zadań w magazynie, w szczególności:

  • przyjmowanie dostaw
  • kompletowanie towarów oraz przygotowywanie wysyłek
  • prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
  • uczestnictwo w inwentaryzacji

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera, w tym MS Office
  • znajomość branży stomatologicznej i radiologicznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • stabilną pracę w renomowanej firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku aplikowania
z dopiskiem MAGAZYNIER Wrocław.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy