Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu - Magazynier

Action S.A.O firmie

2226 brutto / godz.

Action S.A.

Dawidowska 10

Zamienie (pow. piaseczyński; gm. Lesznowola)

Twój zakres obowiązków

  • W SEKCJI KOMPLETACJI TOWARU BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ

  • kompletacją towaru przy pomocy systemu automatyki magazynowej,

  • właściwym zabezpieczaniem towaru i przygotowaniem go do wysyłki,

  • dbałością o poprawną rotację i rozmieszczeniem towarów w magazynie,

  • W SEKCJI KONTROLI I WYSYŁKI TOWARU BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ

  • kontrolą ilościową i jakościową towaru przy pomocy systemu automatyki magazynowej,

  • W SEKCJI ZATOWAROWANIA BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ SIĘ

  • realizacją zadań rozkompletowania palet z towarem na mniejsze jednostki,

  • układaniem i przewożeniem towarów na terenie magazynu przy pomocy systemu automatyki magazynowej i skanera,

  • właściwym zabezpieczaniem towaru i przygotowaniem go do transportu ,

Nasze wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach 16:00 – 24:00 lub w systemie zmianowym w godzinach 8:00–16:00 ; 16:00–24:00 w sekcji zatowarowania

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy.

  • dokładność i sumienność

  • umiejętność szybkiego uczenia się (kompletacja zamówień za pomocą skanera)

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku Magazynier

  • doświadczenie z pracą na skanerach

  • uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe Kat. III WJO

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnym magazynie mocno wspieranym automatyką magazynową

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa wysoka miesięczna premia

  • dodatki finansowe za pracę w godzinach nocnych

  • Możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Atrakcyjne nagrody jubileuszowe,

  • Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy,

  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • Możliwość przystąpienia do programu Multi Sport,

  • Realne możliwości awansu zawodowego ( pionowego i poziomego )

  • Prywatna opieka medyczna

  • Siłownia , sala do squasha dla ceniących aktywność fizyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • sala do Squasha

  • profesjonalnie wyposażony Klub Muzyczny

Etapy rekrutacji
1

Analizujemy Twoje kwalifikacjie na podstawie przysłanych CV

2

Zapraszamy na rozmowę z Kierownictwem wybranych kandydatów

3

W przeciągu tygodnia poinformujemy o wyniku rekrutacji

Action S.A.

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM.

Centrum logistyczne Action to jedno z najbardziej nowoczesnych centrów tego typu w Europie. Zostało zaprojektowane z myślą o świadczeniu kompleksowych usług logistycznych z zakresu dystrybucji, magazynowania i transportu. Zaufały nam wiodące sieci handlowe w Polsce: Leroy Merlin, Auchan, Jeronimo Martins, a także operatorzy sieci komórkowych: Orange, Play, T-Mobile. Świadczymy również usługi logistyczne na terenie Polski i Unii Europejskiej dla amerykańskiego koncernu Amazon.

Przewiń do profilu firmy