Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy
Oferta z szybkim aplikowaniem 
co to?
Na oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” zaaplikujesz jednym kliknięciem. Korzystają one z danych używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Jeśli jeszcze tego nie robiłaś/eś, nie przejmuj się. Za pierwszym razem trafisz na pełny formularz aplikowania.

Pracownik magazynu

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego WOD BUD Marta Lachowicz-Zontek Spółka Jawna

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego WOD BUD Marta Lachowicz-Zontek Spółka Jawna

57

Mazańcowice (pow. bielski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie towarów i dokumentów do wysyłki, przyjmowanie dostaw

  • wydawanie towaru

Nasze wymagania

  • sumienność

  • punktualność

To oferujemy

  • Praca pon-piątek 7:00-15:00 w siedzibie firmy.

  • Mile widziany student " zaoczny "

O nas

Sprzedaż internetowa artykułów wod-kan-gaz.