Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Świebodzin, Zielona Góra, Sulechów, Międzyrzecz, lubuskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.05.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nazywamy się Ingram Micro CFS Fulfilment Sp .z o.o.

    Jesteśmy globalną firmą, jednym z liderów specjalizujących się w świadczeniu usług logistycznych, dla dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce - handlu internetowego. Dla naszych Klientów wysyłamy kilkadziesiąt milionów paczek rocznie. W Europie zatrudniamy 3500 pracowników, którzy cenią nas za SZACUNEK, UZNANIE, a także UCZCIWOŚĆ i OTWARTOŚĆ.

    W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce poszukujemy do naszego MAGAZYNU OBSŁUGI ZWROTÓW w Świebodzinie kandydatek/kandydatów na stanowisko:
    PRACOWNIK MAGAZYNU -
    przepakowywanie odzieży, obuwia i akcesoriów

    Świebodzin
    Specyfika pracy:
    • Praca na 2 lub 3 zmiany
    • 5-dniowy system pracy
    • Praca stojąca
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
    • Przepakowywanie zwrotów - odzieży, obuwia, biżuterii itp. zgodnie ze standardami klienta
    Obowiązki:
    • Sortowanie i kontrola jakości produktów
    • Przygotowanie towaru do wysyłki i wprowadzanie na stan magazynowy
    • Dbanie o czystość w miejscu pracy
    Oczekujemy od Ciebie:
    • Zaangażowania w wykonywaną pracę
    • Dokładności, uczciwości, samodzielności w działaniu
    • Umiejętności pracy wg ustalonych reguł
    • Dbania o porządek, dyscyplinę pracy oraz przestrzegania zasad BHP

    Oferujemy:

    • Bezpieczne i stabilne zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ - BEZPOŚREDNIO W NASZEJ FIRMIE
    • Lekką pracę w dogodnych warunkach przy nowoczesnych stanowiskach komputerowych
    • Premie zależne od uzyskiwanych wyników
    • Pomoc w zorganizowaniu DARMOWEGO TRANSPORTU (dla osób dojeżdżających spoza Świebodzina)
    • Możliwość rozwoju, awansu, perspektywy na przyszłość
    • Udział we wdrażaniu standardów Lean i 5s
    • Fundusz Socjalny
    • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach
    • Lunchbox
    • Bezpłatną opiekę medyczną
    • Wynagrodzenie w wysokości 2850 zł brutto *
    • Promujemy aktywność fizyczną naszych pracowników
    • "Dzień Owoca" - bezpłatne zdrowe przekąski
    • Program Poleceń
    • Udział w eventach firmowych (m.in. festyn rodzinny), wycieczki firmowe
    • Wspieramy lokalną społeczność oraz razem z naszymi pracownikami bierzemy udział w akcjach charytatywnych

    Dołącz o naszego zespołu! Wyślij CV za pomocą przycisku "Aplikuj" bądź skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: +48 532 402 615
    Dokumenty możesz także złożyć w Dziale Personalnym firmy
    Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o.o. w Świebodzinie
    przy ul. Sobieskiego 20a

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.