Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu - Młodszy Magazynier

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma ETO MAGNETIC Sp. z o.o. producent cewek i elektromagnesów w branży samochodowej, działająca w Polsce od 2001 roku, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Rozładunek i załadunek towaru,
    • Przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa dostarczanych towarów i materiałów,
    • Przygotowanie materiału dla produkcji oraz klientów zewnętrznych zgodnie ze specyfikacją,
    • Rozlokowanie materiału w magazynie,
    • Pomocnicze prace magazynowe,
    • Dbałość o porządek w magazynie.

    Oczekiwania:

    • Wysokiej kultury osobistej,
    • Odpowiedzialności i dokładności,
    • Zaangażowania w wykonywane czynności,
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),
    • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
    • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość korzystania z transportu dofinansowanego przez pracodawcę,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, stołówka pracownicza,
    • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

    Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) prosimy nadsyłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    bottom