Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

Cool Sport Sp. z o. o. Sp. K.

  • Handlowców 2
    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

Handlowców 2

Modlniczka (pow. krakowski)

Firma Cool Sport - krajowy lider na rynku streetwear & skateboard & snowboard z siedzibą w Krakowie poszukuje kandydatów do pracy.

SUPERSKLEP to internetowy sklep z najlepszymi markami ze świata street/skate/snow.  Każdego dnia poświęcamy sporo uwagi by na nasze półki trafiały produkty najbardziej renomowanych brandów – produkty o unikatowych wzorach, niepowtarzalnych barwach, występujące w krótkich seriach.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zbieranie produktów do zamówień (odzież i obuwie)
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie zamówień
  • wydawanie paczek kurierowi

Liczymy na Twoją punktualność, dyspozycyjność, odpowiedzialność i dokładność.

Od kandydatów oczekujemy:

  • optymizmu i pozytywnego nastawienia do świata
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • sprawnej obsługi komputera
  • zdolności pracy pod presją czasu oraz samoorganizacji

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie, na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w godzinach od 7.00 do 15.00, od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne