Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu – montażysta

LEANFLEX POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw

  • sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym

  • kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem klienta

  • pakowanie towaru

  • montaż konstrukcji z profili aluminiowych

  • przygotowanie dokumentów wysyłkowych

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • dbałość o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • dokładność

  • zdolności manualne

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność i skuteczność w działaniu

  • znajomość obsługi komputera (excel, word)

Mile widziane

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • szkolenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

LEANFLEX POLSKA SP. Z O.O.

Istniejemy od 2014 roku. Zajmujemy się sprzedażą profili aluminiowych i systemowych elementów złącznych oraz budową różnego rodzaju konstrukcji na bazie naszych profili.

Przewiń do profilu firmy