Oferta pracy

Pracownik magazynu

Kolporter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Mościska (pow. warszawski zachodni)

    Mościska (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja i wydawanie towarów,

  • rozładunek i załadunek towarów,

  • składowanie towarów wg. ustalonych zasad,

  • dbałość o porządek w magazynie.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej,

  • gotowości do świadczenia pracy w godzinach: 06:30-14:30,

  • odpowiedzialności i samodzielność w działaniu.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego.

Wszystkim nowozatrudnionym osobom gwarantujemy szkolenie wdrożeniowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 510030523.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Oferuje obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Zarządza największą w kraju siecią saloników, prowadzonych przez Ajentów. Rocznie obsługuje ona niemal 60 mln klientów. Firma posiada 30 proc. udziału w rynku porównywalnych formatów sprzedaży.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wejdź na: http://www.kolporter.com.pl

Przewiń do profilu firmy