Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

RETE SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

66 brutto / godz.
  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rodzinna firma z branży recyklingowej Recon-T GmbH zatrudni nowych pracowników do pracy na magazynie.  Zakład od ponad 20 lat świadczy usługi w zakresie ochrony środowiska zatrudniając ponad sto osób na terenie Brandenburgi i Berlina.

Opis stanowiska:

Kompletujemy zaspół osób obsługujących magazyn centralny jednej z sieci handlowych na terenie Oranienburga pod Berlinem.

Do zadań pracowników należeć będzie sortowanie surowców wtórnych i zwrotów powracających do magazynu ze sklepów, układanie i porządkowanie palet i skrzynek, przestrzeganie przepisów BHP czy dbanie o czystość w miejscu zatrudnienia.

Na miejscu istnieje możliwość korzystania z zakwaterowania w dwuosobowych pokojach.

Oferujemy pracę na pełen etat na zasadach umowy o pracę. Osobom chętnym do pracy na zmianach nocnych oferujemy dodatki do wynagrodzenia.

Wymagania:

Osoby otwarte, chętnie nawiązujące nowe znajomości zapraszamy do współpracy.

Prawo jazdy kat B - z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy trzeba jeździć we własnym zakresie

Oferujemy:

Minimalny wymiar pracy to 160 godz/tydzień, jednak istnieje możliwość pracy 180 godz/tydzień.

Umiejętność obsługi wózka widłowego mile widziana - będzie to dadatkowym atutem.

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie 14,50 EUR/godzinę brutto.

Ogłoszenie archiwalne