Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

WorkProfi

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • proste prace na magazynie z artykułami spożywczymi w zależności od stanowiska:

  • kompletowanie zamówień

  • praca ze skanerem

  • odbieranie i rozkładanie towaru

  • przygotowywanie produktów do realizacji zamówień

  • pakowanie

Nasze wymagania

  • chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec/Monachium

  • nie wymagamy znajomości j. obcego

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • punktualność i rzetelność w pracy

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony : pełny etat

  • bezpośrednie zatrudnienie z niemieckim pracodawcą

  • stawka 12 euro/h brutto, dodatek za pracę w porze nocnej 25%,

  • Miesięcznie :1540 euro netto ( na rękę ) ok. 7100 PLN netto bez nadgodzin.

  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE w pełni wyposażone z dostępem do Internetu finansowane przez pracodawcę.

  • Szkolenie zakładowe oraz stała opieka na miejscu w języku polskim.

  • zwrot kosztów dojazdu do pracy 97 euro miesięcznie .

  • gwarancja godzin pracy: 40/tygodniowo ! + możliwość pracy w nadgodzinach.

  • praca w systemie zmianowym (zmiana ranna, popołudniowa, nocna) - zgodnie z grafikiem

  • opieka koordynatora w j. polskim

  • zameldowanie na terenie Niemiec

Więcej informacji +48 530 009 940/ +48 796 662 292 / +48 691 839 554 / +48 570 935 868 / +48 74 300 00 15